Kontakt

Napisz do nas:

Zapraszamy do współpracy klientów, partnerów, programistów, osoby z pomysłami na globalne produkty, sprzedawców oraz każdego, kto ma fajny pomysł i chęci do wspólnej, intensywnej pracy:)

Adres:


GoTechnologies sp. z o.o.
ul. Cztery Podkowy 5/4
52-200 Wysoka (Wrocław)


Kontakt email:

E-mail: info@gotechnologies.pl

E-mail Zarząd: pfederowicz@gotechnologies.pl


Zarząd:

Przemysław Federowicz, Prezes Zarządu

Absolwent Politechniki Wrocławskiej oraz studiów MBA na Franklin University (Wyższa Szkoła Bankowa). Pracował jako CIO w takich firmach jak Militaria.pl, GrupaTravelplanet.pl SA czy Enovatis SA (właściciel portali Wakacje.pl i EasyGo.pl). W 2012 r. otrzymał wyróżnienie w Konkursie CIO Roku 2012 za projekty internetowe. Od 2013 r. CEO w spółce doradczej GoTechnologies. Specjalizuje się w fuzjach i przejęciach oraz budowaniu strategii rozwoju spółek z branży IT i eCommerce, project managemencie oraz audytach IT/eCom Due Diligence. Przez ostatnie kilka lat uczestniczył w wielu projektach M&A pracując głównie dla funduszy PE/VC i grup kapitałowych. Członek m.in. Rady Nadzorczej Indata Solution SA, Marketplanet.pl (Otwarty Rynek Elektroniczny SA), Domenomania SA, itd. Mentor m.in. w Smart City Wrocław Startup Challenge, founder i co-founder w kilku startupach.

Autor kilku książek oraz kilkudziesięciu artykułów o tematyce historyczno-militarnej oraz IT/eComerce. Wykładowca m.in. na Akademii im. Leona Koźmińskiego.