FuckUp IT

Spotkanie biznesowe

„FuckUp IT”

organizowane przez:

Podczas tego spotkania opowiemy o błędach jakie zostały popełnione przez firmy oraz jak można było ich uniknąć.

Spotkanie FuckUp IT to możliwość zdobycia bezcennej wiedzy, która uchroni nas przed podjęciem błędnych decyzji przy projektach z obszaru IT.

Uczmy się na błędach innych…

Program konferencji

9:00-9:10 Rejestracja
9:10-9:15 Powitanie
9:15-9:35 Case 1: „Opis i wnioski, kilku FuckUpów utraty danych– Piotr Popławski, Prezes Zarządu Support Online Sp. z o.o.
9:35-9:55 Case 2: „Gorąca samba kontra swojski trojak śląski” – Jacek Chylak, starszy kierownik ds. kluczowych klientów, 3S Data Center
9:55-10:20 Przerwa
10:20-10:40 Case 3: „Tracisz klientów? Nie dziwne, przecież tak naprawdę nic o nich nie wiesz!” – Tomasz Paprocki, dyrektor ds. sprzedaży korporacyjnej Focus Telecom Polska
10:40-11:00 Case 4: „Jakich decyzji nie podejmować” – Łukasz Neuman, v-ce CEO, GoTechnologies Sp. z o.o.

Podczas spotkania wystąpią:

Piotr Popławski – Prezes Zarządu Support Online Sp. z o.o. (outsourcing IT) oraz Software Business Group Sp. z o.o. (offshoring programistów) Wspólnik oraz Członek Zarządu Enovatio Sp. z o.o. (dedykowane systemy informatyczne dla biznesu). Z branżą IT związany od ponad 20 lat. W chwili obecnej we wszystkich firmach i ich oddziałach, zatrudnia łącznie ok. 100 osób. W chwilach wolnych od spotkań biznesowych oraz spraw administracyjno-zarządzających, odpowiada na pojedyncze zgłoszenia helpdeskowe.

Tomasz Paprocki – Ekspert rynku call contact center w Polsce, wielokrotnie cytowany w mediach. Prelegent konferencji i kongresów branżowych oraz jeden z autorów FocusBloga, poświęconego szeroko pojętej tematyce IT i systemów komunikacyjnych. Absolwent Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. Związany z rynkiem telekomunikacyjnym od 12 lat.

Jacek Chylak – absolwent Akademii Ekonomicznej w Katowicach, od 2010 roku związany z największym na Śląsku i jednym z najnowocześniejszych w Polsce ośrodkiem 3S Data Center. Od wielu lat zajmuje się doradztwem i sprzedażą rozwiązań cloud computing’owych oraz projektowaniem środowisk w modelu IaaS oraz PaaS. Specjalista z doświadczeniem w prowadzeniu projektów opartych o prywatną oraz publiczną chmurę obliczeniową, jak również nowoczesnych środowisk hybrydowych.

Łukasz Neuman – Partner Zarządzający w GoTechnologies, absolwent Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej. Uzyskał tytuł MBA na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu (Franklin University Ohio). Od 2001 do 2014 zawodowo związany z Grupą Kapitałową KRUK SA. Zrealizował blisko 200 projektów. W latach 2005-2007 wiceprezes Stowarzyszenia Managerów Call Center. W 2010 roku zdobył dla KRUK’a tytuł Lidera Informatyki. Zdobywca tytułu CIO Roku 2011.

Termin

12.08.2015

Miejsce

Marketplanet
ul Domaniewska 49, Trinity Park III, 02-672 Warszawa

Formularz zgłoszeniowy