Oferta dla firm z branży eCommerce, Retail, TLS oraz dla działów eCommerce i Contact Center

GoTechnologies specjalizuje się w doradztwie biznesowo-technologicznym dla firm handlowych działających w branżach eCommerce, Call/Contact Center, TLS (transport, logistyka, spedycja) oraz Retail.

Specjalizujemy się w Budowaniu strategii eCommerce oraz doradztwie technologicznym i procesowym.Prowadzimy kompleksowe działania doradcze od celów biznesowych, poprzez procesy do implementacji technologicznych.

Współpracujemy z najlepszymi partnerami w Polsce takimi jak: Politechnika Wrocławska, Grupa Divante, SAP Polska, dwoma największe Data Center w Polsce: ATM i 3S. Dzięki temu potrafimy dostarczyć kompleksowe rozwiązanie dla biznesu.

Wykładamy Zarządzanie Projektami Internetowymi m.in. na Akademii Leona Koźmińskiego na studiach podyplomowych „Handel elektroniczny” oraz na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Doradztwo eCommerce

Audyty eCommerce

Doradztwo technologiczne

Zobacz naszych ponad 150-ciu klientów

Zapraszamy do kontaktu:

Przemysław Federowicz, wielokrotny CIO w spółkach eCommerce/Digital, wyróżniony w konkursie CIO Roku, współautor książki FAQ w eCommerce oraz wykładowca eCommerce m.in. na Akademii Leona Koźmińskiego : pfederowicz@gotechnologies.pl