Oferta innowacje

#Innowacje, #VR, #AR, #AI, #BlockChain, #SaaS, #Startupy, #Venture_Capital, #Seed, #Big_Data, #IoT, #5G

GoTechnologies od 2013 roku wspiera spółki w projektach innowacyjnych. Prowadzimy projekty cyfrowej transformacji, rozwoju biznesów za pomocą technologii, wspieramy największe fundusze inwestycyjne typu Venture Capital i Private Equity w inwestycjach w spółki technologiczne oraz wspieramy startupy w ich drodze rozwoju.

Przykłady usług wspierających innowacje realizowanych przez GoTechnologies

Poszukiwanie nowych strumieni przychodowych

Wspieramy organizacje w poszukiwaniu nowych strumieni przychodów za pomocą posiadanych w firmie i systemach danych oraz poprzez integrację zewnętrzne z innymi źródłami danych. Monetyzacja danych.

Rozwiązywanie problemów biznesowych za pomocą technologii

Optymalizujemy i boostujemy biznes klienta za pomocą nowoczesnych i sprawdzonych technologii.

Działania R&D

Dzięki ogromnemu doświadczeniu w projektach B+R oraz inwestycjach w projekty innowacyjne w fazie Seed wspieramy organizację w projektach B+R obniżając ryzyka biznesowe i kosztowe związane z tego typu projektami.

Nowoczesne metody zarządzania projektami

Wpieramy organizacje oraz studentów w skutecznym zarządzaniu projektami. Wykładamy skuteczny Project Management m.in. na Akademii Leona Koźmińskiego.

Projekty typu Joint Venture, Startup, Spin Off

Wspieramy organizacje w wycenach, tworzeniu modeli biznesowych oraz analizie ryzyk dla projektów typu Startup, Joint Venture czy Spin-off.

Doradztwo Innowacyjne Produkty

Doradzamy w rozwoju innowacyjnych produktów i usług. Oceniamy np. potencjał produktu, grupę docelowej dla produktu, MVP, wykorzystaną technologie, audytujemy dług technologiczny, itd.

Audyt dojrzałości i jakości produktów technologicznych

Doradztwo produktowo – technologiczne

Szkolenia i warsztaty

Nasze zrealizowane konferencje, warsztaty

Zapraszamy do kontaktu:

pfederowicz@gotechnologies.pl

Ponad 300 zadowolonych klientów